Piegādes veidi:
  • Omniva pakomāti
  • Varam vienoties par Jums ērtāko piegādes veidu, rakstiet sadaļā "Kontakti"

Piegāde izmaksas
  • Omniva pakomāti: Latvijā - 3.88 EUR , vai atkarība no pasūtījuma apjoma un kastes izmēra, kurā prece tiek nosūtīta. Ja kastes izmērs pārsniedz Omnivas pakomāta standarta izmērus, tad piegādes cena mainīsies par to iepriekš Jūs informējot pie rēķina saņemšanas.

  • Ārpus Latvijas - par piegādes veidu un cenu vienosimies atsevišķi.

Maksājumu kārtība

Pēc pasūtījuma veikšanas uz Jūsu norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīts rēķins, kuru ieteicams apmaksāt 2 darba dienu laikā. Apmaksa ar internetbanku vai apmaksājot rēķinu bankā. Rēķinā ir norādīti visi dati, kas nepieciešami apmaksas veikšanai. Preču piegāde tiek veikta tikai tad, kad nauda ir ienākusi blackfolkpottery.com bankas kontā.

Preču piegāde

Ja preces ir noliktavā, tā tiks izsūtīta 2-4 darba dienu laikā. Ja preču nav noliktavā, informēsim Jūs par iespējamo kavēšanos.

Preču atgriešana

Ja kādu iemeslu dēļ Jūs neesat apmierināts ar preci, Jums ir tiesības 14 kalendāro dienu laikā atgriezt preci pārdevējam. Preces atgriešanas gadījumā visa par preci veiktā samaksa tiek atgriezta. Piegādes izdevumi netiek atmaksāti. Visas preces ir jāatgriež neizmantotas, pievienojot pirkuma veikšanas dokumentus. Prece ir jāatgriež pilnā komplektācijā un kvalitātē, kādā to ir piegādājis blackfolkpottery.com

blackfolkpottery.com piedāvājums ir spēkā, kamēr preces ir pieejamas noliktavā.
Preču cenas norādītas EUR ar iekļautu PVN 21%.

Pirkumu grozs